תסרוקות כלה


תסרוקות כלה

תסרוקות כלה – מה חשוב לדעת?
אחד האלמנטים החשובים ביותר בהכנות לחתונה הוא בחירת התסרוקת של הכלה. התסרוקת צריכה להיבחר בהתאם לצורת הפנים, תווי הפנים, השמלה, הגובה של הכלה והאיפור. מכיוון שקיימים הרבה סגנונות של תסרוקות כלה ויש צורך בידע בעיצוב שיער ועין מקצועית בוחרות כלות רבות לפנות אל מעצבות שיער מקצועיות שיתאימו להן את התסרוקת ויעצבו את שיערן ביום החתונה.

חלק מהכלות בוחרות להופיע עם שיער גלי, אחרות בוחרות בתסרוקות שמשלבות צמות, יש כלות שיבחרו בתסרוקות אסופות שניחנות במראה מרושל, יש כלות שיבחרו בתסרוקת שנפתחת לשיער פזור בהמשך הערב ויהנו משתי תסרוקות ועוד.

במקרים רבים נוספים לתסרוקת תכשיטי שיער יפים, כמו למשל: סיכות, קשתות, פרחים ועוד. חשוב לזכור כי יש תסרוקות שנראות טוב על כלה מסוימת אך לא יתאימו לכלה אחרת, התפקיד של מעצבת השיער הוא לצור התאמה בין רצונה של הכלה ובין התסרוקת שמחמיאה לה וכמובן לעצב את התסרוקת כך שתהיה יפה, מסוגננת ומרשימה.

לקראת חתונתך - כמה המלצות בנוגע לשיער והתסרוקת
1. קבלת שירות ממעצבת שיער מקצועית -  חלק מהנשים מחליטות לעצב את שיערן לבד, ייתכן והבחירה אמיצה אך הדבר לא מומלץ משום שלא כל בחורה יודעת כיצד להתאים לעצמה את התסרוקת וכיצד לעצב אותה כך שתראה טוב לאורך כל הערב. מעבר לזאת עיצוב שיער באופן עצמאי מצמצם את האפשרויות שכן בעלת מקצוע תכיר הרבה יותר סגנונות ועיצובים. מומלץ ביותר לבחור מעצבת שיער מקצועית ובעל ניסיון. תוכלי למצוא את מעצבת השיער באמצעות גלישה באינטרנט ובחינת אתרים, דרך קבלת המלצות מחברות ובנות משפחה, דרך בדיקת דפי עסק בפייסבוק וקריאת חוות דעת של לקוחות, באמצעות עיון במגזינים ועוד.

2. תסרוקת ניסיון – רצוי לערוך את הפגישה עם מעצבת השיער לאחר שבחרת את השמלה, כך תוכלי להבטיח שהתסרוקת תתאים ללבושך. במהלך ביצוע תסרוקת הניסיון בדקי האם התסרוקת מתאימה לפנים ולמראה הכולל – בחני את התסרוקת מכמה זוויות, בדקי האם היא מתאימה לגובהך והאם היא עמידה ויכולה להחזיק מעמד גם לאחר ריקודים, זיעה והתרגשות.

3. נוחות - אחד הדברים החשובים בתסרוקות כלה הוא שהתסרוקת תהיה נוחה ותאפשר לכלה לנוע בחופשיות ולא לחשוב על כל פעולה ותזוזה, בסך הכל איננו בובות פורצלן והמטרה היא ליהנות מהחגיגה. במידה והתסרוקת כוללת אביזרים יש לנסות את האביזר כמה ימים לפני מועד החתונה ולהישאר איתו כמה שעות כדי לוודא שהוא לא מכאיב או מציק.

4. להבליט ולטשטש - לכל אחת יש חלקים שהיא לא אוהבת וחלקים שהיא מעוניינת להבליט, באמצעות תסרוקת מתאימה יהיה ניתן להדגיש את חלקי הפנים שאוהבים ולטשטש את החלקים שפחות אוהבים.

5. לשבור שגרה אך לא להיסחף - חתונה היא זמן מצוין לשבור שגרה וליהנות מתסרוקת מושלמת שלא היית מעצבת ביום יום או באירועים, ולמרות זאת, לא מומלץ להפריז ולבחור בתסרוקת קיצונית שתגרום לך להרגיש מוזר.

6. תוספות שיער – כדי לגרום לשיער להראות מלא ובריא ניתן להשתמש בכריות נפח או בתוספות שיער שניחנות במראה טבעי ויפה.

סודות מסלון התסרוקות
תסרוקת יפה ועמידה שמתאימה למבנה פנייך, תווי פנייך, לשמלה, לאיפור, לגובהך, לאופייך ולטעמך האישי תגרום להופעתך הכללית להיות מושלמת בעינייך ובעיני האורחים וזה בדיוק מה שאת רוצה להשיג ביום החתונה שלך. בחרי את התסרוקת בקפידה, היעזרי במעצבת תסרוקות מקצועית ותוכלי להיות בטוחה שכל העיניים יתמקדו בך ויאהבו את המראה שלך.


קראי גם מאמר אודות: איפור כלות מקצועי