איפור 2017


איפור 2017

איפור 2017 – הולך להיות לנו חורף מעניין
אחד התחומים שמסקרנים רבות מאתנו הוא תחום האופנה שהולך לשלוט בשנה החדשה, כך שאם כבר התחלתן לסדר את הארון ולשנות את המלתחה, לרענן את התספורת והתסרוקות ולרכוש את המגף החורפי שלא ניתן לוותר עליו, וודאי תשמחו לשמוע על התחזית בתחום האיפור.
אתחיל ואומר שהגוונים שיובילו את שנת 2017 יהיו גוונים כסופים, חומים וכחולים כאשר הגוונים החומים ישתלבו עם צבעים חזקים, מתחת לאיפור ימרחו מייקאפים קלילים שיעניקו כיסוי איכותי. הנושא הבא בו אגע יהיה הגבות.

מה עם הגבות? הפינצטה נכנסת לשנת חורף או מוחלפת בהבהרת גבות?

הדבר הבא אולי יפתיע אתכן – בסתיו הקרוב יהפכו הגבות הבהירות לחלק מהאופנה – נכון, כבר ראינו את הגבות הללו בשנים 2014 – 2015 וגם קייטי פרי ומיילי סיירוס נתפסו בתמונת חסרת גבות (מיילי כבר לא יכולה להפתיע יותר), ועדיין הטרנד המוזר מעלה גבה משום שמנגד – בקצה השני נחשבות הגבות העבות ליפות ובעלות נוכחות וניתן לראות אותן על דוגמניות ושחקניות שונות, ביניהן: קארה דלווין, ג'ניפר קונלי ועוד.

שפתיים, צלליות ועיניים – מגמות בולטות
גם החורף יישאר מראה העיניים המעושן והאהוב באופנה וישתלב עם שפתיים בגוונים כהים כמו למשל: שחור, דובדבן ובורדו – סגול כאשר מעל הגוונים הכהים יימרח הגלוס האהוב.
חשוב מאוד להצטייד החורף באייליינר איכותי שיוכל לצור את המראה החתולי ויפליג עד לכיוון קו השיער, אל האייליינר יתווסף קו שחור ומדויק שיתנוסס על חלקן התחתון של העיניים ואלו אלו יוספו מסקרה וקבוצות ריסים.
הצלליות הצפויות יהיו מבריקות ולמראה זה יוספו תוספות קטנות שיגרמו למראה לקרוץ אל שנות ה – 80 , בין התוספות הללו יהיו הנצנצים שיופיעו בזוויות העיניים הפנימיות ויצרו נקודות אור חינניות. גם הלוק הבובתי צפוי להיות פופולארי השנה והוא יתקבל באמצעות רימל ריסים ושפתיים בעלות גוון בהיר במרכז וכהה בצדדים.

החורף הזה הולך להיות נועז – אם אתן בעניין, צפויים לכם חודשים מרתקים
אין ספק כי החורף הקרוב הולך להיות ונעז ומרגש אך לאלו מכן שלא אוהבות את האיפור הבולט מומלץ להישאר עם האיפור הרגוע העדין, הרי בסך הכל המטרה של האיפור היא לשפר את התחושה וחשוב לצור התאמה בינו ובין האופי והסגנון האישי. כמו כן, לא חייבים ללכת לפי צו האופנה בכל שעות היממה וניתן לשמור את האיפור האופנתי לאירועים מיוחדים – הדבר יצור אפקט של הפתעה שכן הסובבים לא יכירו אתכן עם סגנון האיפור הזה. לנועזות שביניכן צפוי חורף מדליק, רווי גוונים כהים, גבות בהירות (או בולטות – הקיצוניות עדיין מפתיעה אותי), נצנצים, צלליות מלאות ברק והרבה אנרגיות.

אני כאן בשבילכן – הכינו עצמכן לחורף ותיהנו ממראות חדשים
אם אתן מתכננות ללכת לאירוע יוקרתי, לצאת לדייט חשוב, לבלות במסיבה או להתאפר לפי צו האופנה ביומיום ומעוניינות להכיר מקרוב את הסגנונות השונים – המפתים, הבובתיים, המנצנצים וכו', אני מזמינה אתכן להגיע אליי.
במהלך המפגש אוכל להתאים לכן את הסגנונות כך שהם יתאימו למבנה הפנים, תווי הפנים, וסוג העור וגוון העור שלכן, אוכל להמליץ לכן על תסרוקות מתאימות ואופנתיות שהולכות גם הן לבלוט השנה (אני מתמחה גם בתחום התסרוקות) ולגעת בנושא הלבוש כדי לצור הרמוניה בין השלישיה.

אתן יכולות לקבוע איתי פגישה שתערך בסטודיו או בביתכן – אני מגיעה לערים המרכזיות וכל מה שנצטרך יהיה פינת עבודה נוחה עם תאורה מתאימה. הטיפים, העצות, השיטות והכלים שתרכשו יאפשרו לכן לגוון ולהתאפר בשפע סגנונות שתרצו, הסגנונות הללו ישמשו אתכן גם בסתיו – חורף זה וגם בהמשך.

קראי גם מאמר אודות: איפור כלות מקצועי