איפור ערב עדין


איפור ערב עדין

איפור ערב עדין – ליופי עדין וטבעי
תחום האיפור הינו נרחב ביותר וקיימים מגוון סגנונות איפור, היתרון של הסגנונות הרבים הוא שהם מאפשרים לכל בחורה לבחור בסגנון האהוב עליה, החיסרון הוא שהשפע עשוי לבלבל, אך במידה ובוחרים מאפרת כלות מקצועית, מנוסה וקשובה שמכירה את הסגנונות ובקיאה בכל החידושים האחרונים החיסרון הופך לחסר משמעות והשפע מכיל רק יתרונות.
בין מגוון סגנונות האיפור הקיימים ניתן למצוא את הסגנון העדין. את האיפור העדין יש להתאים לפעילות המתבצעת ולשעות היממה.

המראה העדין מתאים לכל שעות היום
האיפור העדין מתאים לאירועים שנערכים בערב, לאירועים שנערכים יום יום, לכלות, ליציאות, לחגים וכו' ומיועד לנשים שלא מרגישות בנוח עם איפור מאסיבי ולא אוהבות איפור כבד יותר או אפילו מוגזם.

האיפור העדין יוצר מראה טבעי, זוהר ויפה, הוא מדגיש את הפנים אך לא משתלט עליהן. נשים שאוהבות את המראה הטבעי ירגישו עמו בנוח. המשפט – "כשנוח לך את הכי יפה" כבר הפך לנדוש אך הוא אמיתי לגמרי.

איפור עדין לערב החתונה המראה העדין והטבעי ליום הגדול שלך
כלות רבות מעוניינות באיפור ערב עדין, איפור עדין מאפשר להן להראות כמו עצמן כך שהן מרגישות ונראות טבעיות ויפות. סביר להניח שיצא לכם להגיע לחתונה בה הכלה הייתה מאופרת בסגנון מוגזם ונראתה שונה לגמרי מכפי שהיא נראית באמת, אין ספק שאיפור שנראה כמו מסיכה אינו מומלץ ומספיק לאפר את העיניים, לצור מראה שפתיים טבעי ולהדגיש את הריסים בשילוב פס אייליינר דקיק כדי להראות נפלא.

חשוב לדעת כי למרות שמדובר על איפור עדין יש להשתמש בכמות מייק אפ רבה יותר מהכמות בה משתמשים באופן שגרתי, כמות מספקת תאפשר למייק אפ להישאר על הפנים במשך זמן רב ולשרוד נשיקות, בכי נרגש, צילומים וריקודים, בסופו של יום, האיפור יראה טבעי יותר משום שחלק ממנו ירד וייספג.

איך לקבל את המראה העדין?
למרות שמדובר על מראה עדין, יש להשקיע כדי לקבל את התוצאה המבוקשת.

להלן 4 שלבים להשגת המראה העדין:
1. מרחי מייק אפ – מומלץ להשתמש במייק אפ נוזלי בגוון דומה לצבע העור. אם תרצי לקבע את המייק אפ תוכלי לפדר את פנייך באמצעות פודרה שקופה. הפודרה שומרת על המייק אפ וסופחת את עודף השומן כך שהיא גורמת לעור להראות פחות מבריק. אם את הולכת למסיבה או יוצאת בשעות הקיץ הרי שמומלץ להשתמש בה.
2. אפרי את העיניים – תוכלי לקבל את המראה העדין באמצעות צללית בהירה. את הצללית יש  למרוח על העפעפיים. לאחר מכן, קחי צללית כהה יותר (אך עדינה יחסית) והשתמשי בה כדי להקיף את גבולות העיניים. תוכלי להשתמש גם באייליינר על גבי צללית בסיס.
3. סומק – השתמשי בסומק בהיר כמו למשל: גוון אפרסק או ורדרד. אם עורך יבש העדיפי סומק בעל מרקם קרמי שמספק וויטמינים ולחות, סומק בעל מרקם קרמי יגרום לעורך להראות רענן ובריא. אם עורך שומני בחרי סומק אבקתי. רצוי להשתמש במברשת צפופה ורחבה.
4. שפתיים – מרחי שפתון או גלוס. מומלץ לבחור בגוון ורדרד ועדין.

לבחור מאפרת שמבינה עניין
חשוב לציין כי איפור עדין אינו זול יותר משאר סגנונות האיפור, הסיבה לכך היא שהמאפרת משתמשת בכמות רבה של חומרים ומשקיעה הרבה מחשבה. מאפרת מקצועית שמבינה אותך ואת המראה שברצונך לקבל תוכל להדגיש את יופייך הטבעי כך שעורך, שפתייך ועינייך יראו יפים וטבעיים לכל אורך הערב.