אודות גלית כשריאן


אודות גלית כשריאן

מאז ומעולם נמשכתי לאמנות, לאסתטיקה, ולעולמות של יופי וזוהר ולכן, היה זה אך טבעי שאגשים את ייעודי כמאפרת ומעצבת שיער.
את הקריירה שלי התחלתי לפני למעלה מעשור, לאחר שסיימתי את לימודיי בבתי הספר המובילים ביותר בארץ לאיפור ועיצוב שיער - בית הספר הגבוה לאיפור של ירין שחף ובתי הספר לעיצוב שיער של דיוויס ואבי מלכה. כבר אז הבנתי שהדבר שאני הכי אוהבת לעשות הוא לעבוד עם נשים, ולגרום להן להיות מאושרות ומחוברות לעצמן וליופיין. 
כאשר מדובר ביום החתונה שלך, על אחת כמה וכמה - אין מקום לטעויות, פספוסים או אי דיוקים. הכול צריך להיות הכי מושלם, ורקורד עשיר של מאפרת מקצועית, מנוסה ואחראית הוא שיעשה את ההבדל.

את הסטודיו שלי הקמתי לאחר שנים ארוכות בהן עבדתי כמאפרת בכירה בחברת Mac ועם ותק עשיר בעבודה במגזינים כמו: לאישה, ליידי גלובס ודה מרקר וכן כמאפרת בטלוויזיה לפרסומות ולתכניות מובילות כגון: גיא פינס, ערוץ 2, ערוץ 10 ועוד רבים וטובים.
מאחוריי רזומה עשיר של איפור במיטב הפלטפורמות בארץ, במדיה ועבור המותגים הנחשבים ביותר, איפרתי את הפנים הכי מוכרות והכי אנונימיות, באותה מקצועיות ובמידה שווה של תשוקה ואהבה. 
אני מאמינה שאנחנו לא מפסיקים ללמוד ולהשתפר, ואני גם מוודאת באופן אקטיבי שזה יקרה:
אני טסה להשתלמויות בבירות האופנה בעולם: ניו יורק ולונדון, אני משתתפת בכנסים החשובים למאפרות ולמעצבות שיער ונחשפת לטרנדים הקיימים גם במדינות אחרות. חשוב לי להישאר עדכנית ולשמור על רוח רעננה ויצירתית ואת ההשראה אני נותנת לכלות וללקוחות שלי וחושפת אותן לסגנונות איפור ושיער שונים ומגוונים על מנת שהן ימצאו את הקו שהן הכי מתחברות אליו.
במהלך השנים, פיתחתי טכניקות שונות וייחודיות של איפור ועיצוב שיער. אני מביאה את הניסיון והידע המקצועי שלי ובעיקר את האהבה שלי למקצוע, על מנת להעניק לך את האיפור המדהים והמדויק ביותר עבורך, כדי שתרגישי לא פחות ממושלמת.
אני מזמינה אותך להתרגש יחד אתי.